INFORMACE  k odběru či rezervaci štěněte z naší chovatelské stanice :   


ODBĚR  A ZDRAVÍ : 
Štěňata  z naší chovatelské stanice odcházejí ve věku minimálně po dovršení  7 týdnů,  zdravá,  řádně socializovaná, vymazlená, navyklá na lidské a všechny ostatní členy naší  smečky. Budou očkovaná , minimálně 3x odčervená a vyšetřená veterinárním lékařem. Vše bude doloženo a potvrzeno očkovacím průkazem - Pet Passportem neboli europasem). Od roku 2007 platí nová legislativa EU u psů, dle které má být každé zvíře, jenž vycestuje do zahraničí označeno čipem a europasem). Štěňata budou čipována. 
Spolu se štěňátkem  obdržíte kupní smlouvu a samozřejmě PP – průkaz původu. (Ten bude zasílán dodatečně poštou na Vaši adresu uvedenou ve smlouvě, hned, jakmile jej obdržíme z plemenné knihy.) . A samozřejmě i startovací balíček s krmivem  do začátku,

Jelikož naše snaha a úsilí si dává za cíl najít našim odchovům  co nejlepší domov, péči a lásku svých budoucích majitelů, rádi bychom, aby jste po předchozí telefonické či emailové domluvě naši chovatelskou stanici navštívili. 
Bližší kontakt může Vás i nás blíže  seznámit. Vy si můžete uvědomit co očekáváte od nás, co od štěněte, a my si zase můžeme tak trošičku „oťuknout“ Vás .... Může být zodpovězena spousta Vašich dotazů na cokoli ohledně štěněčího miminka, nového člena Vaší rodiny. (ať už jde o péči, výživu, výchovu, výcvik, a mnoho dalších dotazů.)
Novým majitelům nabízíme radu i pomoc, a  rádi bychom od nich na oplátku byli informováni o tom, jak se štěněti  u nich doma daří, má-li se k světu. Občas i nějaké to foto, abychom věděli jak je šťastné, spokojené  a v dobrých rukou . A v neposlední řadě díky Vám a kontaktu mezi námi je tak mohli s radostí prezentovat  i na našich webových stránkách.
 
REZERVACE : 
V případě již narozeného vrhu štěňat : 

Štěňátko si můžete u nás zamluvit – avšak bez zaplacení zálohy bude stále nabízeno i ostatním zájemcům, zkrátka bude pořád ještě volné. V případě, že jste již skálopevně rozhodnuti počkat si na štěňátko přímo z naší chovatelské stanice, či se právě to Vaše vysněné mimi již v naší stanici narodilo anebo jste se již na něj byli podívat a vybrali si, požadujeme rezervační zálohu ve výši 3.000,-Kč. Záloha je vratná ve výši 50%.
(zbytek zálohy je určen na výdaje s odřeknutím štěňátka ), a to pouze, pokud nový majitel ustoupí od koupi štěněte v případě, že tak učiní nejpozději do 3 týdnů před sjednaným termínem odběru štěňátka. Samozřejmě, že i na zálohu se sepisuje smlouva a dostanete potvrzení o výši a zaplacení zálohy. 
Upozorňujeme, že rezervační zálohu v jiných případech, než výše uvedeném nevracíme.


V případě ještě nenarozeného vrhu 
Nabízíme i možnost nezávazně, avšak s vážným zájmem si rezervovat štěně z naší CHS. Pokud budete mít vážný zájem a trpělivost čekat na narození vrhu, povedeme Vás v evidenci zájemců. Výhodou je pak přednost před ostatními zájemci. V tomto případě samozřejmě žádnou zálohu nevybíráme. To vše až po narození štěňat, ale očekáváme upřímné a férové jednání – pokud si vše rozmyslíte, nebo jste již sehnali ,či domluvili koupi štěněte jinde, nebo z jiných důvodů odstoupíte, rádi bychom o tom byli od Vás informováni, abychom mohli vyrozumět ostatní nové pánečky….. Děkujeme.